prodáno za: 8 500 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

69. Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

Letní den, olej na kartonu, 23x54 cm, sign. PD Boh. Dvorský, krásný autorský rám

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 8 500 CZK 16. 10. 2018 19:22:26
1****2 8 000 CZK 16. 10. 2018 19:22:26
8****1 7 500 CZK 16. 10. 2018 19:22:14