#1

Ulšmíd Josef Václav, (1903 - 1985)

#1

1 limit
597 zobrazení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
16. 10. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Krajina, olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno