#8

Nesignováno

Nesignováno
#8

Nesignováno

821 zobrazení
Vyvolávací cena: 700 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Navečer u rybníka, olej na kartonu, 24x50 cm, nesignováno, kvalitní krajinářská práce z druhé poloviny 19. století