#7

Neznámý malíř kolem roku 1850

Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
Neznámý malíř kolem roku 1850
#7

Neznámý malíř kolem roku 1850

779 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy obrazárny s číslem 766, na rev. nálepka Waldesova obrazárna s číslem 766, štítek a razítko Národní galerie v Praze O 2146, číslo DO 683, částečně stržený štítek rámařství v Praze