#5

Jindřich HAVLÍČEK
(1882 – 1947)

Rohovník

Havlíček Jindřich (1882 - 1947)
#5

Jindřich HAVLÍČEK
(1882 – 1947)

Rohovník

1 limit
1260 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Rohovník (svatojánský chléb), olej na kartonu, 40x50 cm, sign. PD J. HAVLÍČEK. na rev. autorská nálepka