Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#5
2
Jindřich HAVLÍČEK
(1882 – 1947)
Rohovník
#5
2
Jindřich HAVLÍČEK
(1882 – 1947)
Rohovník
1 limit
1260 zobrazení
1 100 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5. 6. 2018 19:00
Jindřich HAVLÍČEK
Prohlédnout autora
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Rohovník (svatojánský chléb), olej na kartonu, 40x50 cm, sign. PD J. HAVLÍČEK. na rev. autorská nálepka
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript