Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
Heda Pekařová Bubeníčková
(1910 – 2001)
Brána do parku
#2
Heda Pekařová Bubeníčková
(1910 – 2001)
Brána do parku
982 zobrazení
2 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5. 6. 2018 19:00
Heda Pekařová Bubeníčková
Prohlédnout autora
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Brána do parku, olej na kartonu, 23x31 cm, sign. PD H. Bubeníčková
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript