#180

Empírové sloupkové čtvrťové hodiny

#180

Watch
4 limity
1724 zobrazení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

signované Martin Spizhütl in Strakoniz, stroj kotvový, bití čtvrťové, sloupky alabastrové, kovaní bronzové zlacené, výška 68 cm, poškozené, bez záruky chodu