Pražská ulička v zimě, barevný lept na papíře, 30x27 cm, značeno v desce TF3 1912, sign. PD tužkou, rámováno pod sklem, V soupisu A. Nováka uvedeno pod č. 194. Vydáno v nákladu 150 tisků pro Klub přátel umění v Brně