#6

ŠIMON Tavík František (1877 - 1942)

#6

4 limity
608 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 6. 2021 19:00

Pražská ulička v zimě, barevný lept na papíře, 30x27 cm, značeno v desce TF3 1912, sign. PD tužkou, rámováno pod sklem, V soupisu A. Nováka uvedeno pod č. 194. Vydáno v nákladu 150 tisků pro Klub přátel umění v Brně