#16

Alena Čermáková
(1926 – 2009)

Zátiší se sovou

ČERMÁKOVÁ Alena (1926 - 2009)
ČERMÁKOVÁ Alena (1926 - 2009)
ČERMÁKOVÁ Alena (1926 - 2009)
ČERMÁKOVÁ Alena (1926 - 2009)
ČERMÁKOVÁ Alena (1926 - 2009)
#16

Alena Čermáková
(1926 – 2009)

Zátiší se sovou

1 limit
375 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
15. 6. 2021 19:00

Zátiší se sovou, olej na plátně, 100x70 cm, sign. PD