Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#15
2
Jaroslav Riegel
(1893 – 1995)
Na Brači
#15
2
Jaroslav Riegel
(1893 – 1995)
Na Brači
1 limit
445 zobrazení
3 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
15. 6. 2021 19:00
Jaroslav Riegel
Prohlédnout autora
15. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Na Brači, olej na plátně, 50x60 cm, sign. J. Riegel, vzadu autorský štítek
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript