#12

STRNAD Fr. J.

STRNAD Fr. J.
STRNAD Fr. J.
STRNAD Fr. J.
STRNAD Fr. J.
STRNAD Fr. J.
#12

STRNAD Fr. J.

1 limit
396 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 6. 2021 19:00

Starý Jindřichův Hradec, akvarel na papíře, 18,5x27,5 cm, sign. PD Fr. J. Strnad 97