Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
STRNAD Fr. J.
#12
STRNAD Fr. J.
1 limit
396 zobrazení
1 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
15. 6. 2021 19:00
15. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Starý Jindřichův Hradec, akvarel na papíře, 18,5x27,5 cm, sign. PD Fr. J. Strnad 97
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript