prodáno za: 30 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

92. Born Adolf, Orientální kouzelník a jeho rekvizity, 1992

Orientální kouzelník a jeho rekvizity, barevná litografie, 49 x 38 cm, datováno 1992, Sběratelsky vyhledávané dílo.!

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****6 30 000 CZK 27. 04. 2021 19:51:32
*****0 28 000 CZK 27. 04. 2021 19:51:24
*****6 26 000 CZK 27. 04. 2021 19:51:09
*****6 24 000 CZK 27. 04. 2021 19:50:51