#12

ČÍHAL

ČÍHAL
ČÍHAL
ČÍHAL
ČÍHAL
ČÍHAL
ČÍHAL
#12

ČÍHAL

3 limity
551 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
2. 3. 2021 19:00

Kytice ve váze, olej na papíru, 46x37 cm, sign. LD, rámováno v luxusním zlaceném a stříbřeném rámu z 19. století (nep. oťuky)