Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#11
4
CARL HERMANN
Portrét Terezie komtesy Kinské a Dietrichstein
#11
4
CARL HERMANN
1 limit
425 zobrazení
550 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
2. 3. 2021 19:00
CARL HERMANN
Prohlédnout autora
13. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
Portrét Terezie komtesy Kinské a Dietrichstein, barevná litografie, ovál 16,5x14 cm, konec 19. stol., modré skvrnky v papíru
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript