#11

CARL HERMANN

Portrét Terezie komtesy Kinské a Dietrichstein

PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
PFEIFFER Carl Hermann
#11

CARL HERMANN

1 limit
425 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
2. 3. 2021 19:00

Portrét Terezie komtesy Kinské a Dietrichstein, barevná litografie, ovál 16,5x14 cm, konec 19. stol., modré skvrnky v papíru