#10

Ferdinand Weber z Ebenhofu
(1819 – 1893)

Hyronimus Graf Collorefdo Mansfeld

BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
BOROFSKY Ferdinand
#10

Ferdinand Weber z Ebenhofu
(1819 – 1893)

3 limity
510 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
2. 3. 2021 19:00

Hyronimus Graf Collorefdo Mansfeld, ručně kolorovaná litografie, 19,5x15,5 cm, konec 19. stol., papír oříznutý, zahnědlý