#45

Trusz Iwan (1869 - 1941), Na břehu moře -Krym

#45

6 limitů
633 zobrazení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
15. 12. 2020 19:00
12. eAukce
12. eAukce

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Na břehu moře -Krym, olej na plátně, 62,7 x 76 cm, datováno 12/1935