#35

MEDNYÁNSZKY László (1852 - 1919)

#35

Mednyanszky László
710 zobrazení
15. 12. 2020 19:00
12. eAukce
12. eAukce

undefined
Aukční dům Korunní

Soubor 7 kusů kreseb tužkou, akvarel a perokresba, vše signováno, někde navíc razítko, vzadu štítky s názvem v maďarštině, rozměry 30,5x22,5 cm, 28x45 cm, 39x29 cm, 13,5x19 cm, 30x45,5 cm, 19,5x10 cm, 29,5x23,5 cm - více fotografií zašleme mailem, kontaktujte nás na aukcnidum@seznam.cz - mimořádná nabídka