aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Mostek na návsi, olej na plátně, 94 x 100 cm

aktuální cena:
3 200 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Zimní řeka, olej na kartonu, 50 x 65 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 CZK

Za vsí, akvarel, 25 x 33 cm

aktuální cena:
7 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Pohled na Dubrovník, olej na lepence, 35 x 50 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Kameník, olej na plátně, 113 x 77 cm

aktuální cena:
11 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Tragedie lesa, uhel, tuž, na papíře, adj. na plátno, 100 x 200 cm, Unikátní záležitost. Předkresba..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Břízy, pastel na kartonu, rámováno, 50 x 45 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 CZK

Vojáci, akvarel, 20 x 25 cm

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Zima na Vysočině, olej na kartonu, 28 x 38 cm

aktuální cena:
100 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Pohled na kostel Sv. Jakuba, akvarel, tuž, 30 x 22 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Zahradnictví na pražském Petříně, olej na plátn, 70 x 100 cm

aktuální cena:
5 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Krkonošské panorama, olej na plátně,105 x 140 cm, Velký formát !!!

aktuální cena:
320 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Kutná Hora - ulice, olej na kartonu 45 x 35 cm

aktuální cena:
95 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Most v Mostaru, olej na plátně, 93 x 81 cm, dat. 1927, Vystaveno, publikováno v monografii str. 61

aktuální cena:
34 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Jaro, datováno 1903, olej na lepence, 52 x 50 cm, luxusně adjustováno

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Brána do 5D, olej na plátně, 40 x 40 cm.

aktuální cena:
600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Na Chrudimce u Hlinska, olej na kartonu, 44 x 32 cm

aktuální cena:
9 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Podmrak, Blatiny, olej na plátně, 30 x 40 cm