Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#82
16
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
#82
16
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
3 limity
974 zobrazení
60 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
Aukční katalog
Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript