#82

MATAL Bohumil (1922 - 1988)

MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
MATAL Bohumil (1922 - 1988)
#82

MATAL Bohumil (1922 - 1988)

3 limity
974 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
11. eAukce

Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59