prodáno za: 12 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

8. HUDEČEK Antonín (1872 - 1941)

Cesta do vsi, olej na kartonu, 44,5x60 cm, sign. LD Ant. Hudeček, rámováno za sklem

1****7 12 000 CZK 29. 09. 2020 19:08:22
1****5 11 000 CZK 29. 09. 2020 19:08:18