prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

5. PROCHÁZKA Jindřich (1897 - 1969)

Valdštejnovo náměstí v Jičíně, akvarel na kartonu, 34x47 cm, sign. LD Jindřich Procházka 1937, rámováno pod sklem, trochu opadaný rám

1****7 2 000 CZK 29. 09. 2020 19:06:31