prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

2. SCHMIDT Jindra (1897 - 1984)

Zítiší s hrozny, jablky a švestkami, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra schmidt 1944, rámováno pod sklem

1****7 2 800 CZK 29. 09. 2020 19:04:30
5****7 2 600 CZK 29. 09. 2020 19:04:25
1****7 2 400 CZK 29. 09. 2020 19:04:12
5****7 2 200 CZK 29. 09. 2020 19:04:10
1****7 2 000 CZK 29. 09. 2020 19:04:09
5****7 1 900 CZK 29. 09. 2020 19:04:07
1****7 1 800 CZK 29. 09. 2020 19:04:05
5****7 1 700 CZK 29. 09. 2020 19:04:03
1****7 1 600 CZK 29. 09. 2020 19:04:01
5****7 1 500 CZK 29. 09. 2020 19:03:55
1****7 1 400 CZK 29. 09. 2020 19:03:54
5****7 1 300 CZK 29. 09. 2020 19:03:48
1****7 1 200 CZK 29. 09. 2020 19:03:35
3****3 1 100 CZK 29. 09. 2020 19:03:28
1****7 1 000 CZK 29. 09. 2020 19:03:17
3****3 950 CZK 29. 09. 2020 19:03:15
1****7 900 CZK 29. 09. 2020 19:03:13
3****3 850 CZK 29. 09. 2020 19:03:11
1****7 800 CZK 29. 09. 2020 19:03:10
3****3 750 CZK 29. 09. 2020 19:03:07
1****7 700 CZK 29. 09. 2020 19:03:06
3****3 650 CZK 29. 09. 2020 19:03:04
1****7 600 CZK 29. 09. 2020 19:03:03
5****7 550 CZK 29. 09. 2020 19:03:01