#18

LARSEN A.

LARSEN A.
LARSEN A.
LARSEN A.
LARSEN A.
LARSEN A.
#18

LARSEN A.

570 zobrazení
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
11. eAukce

Prodejce
Aukční dům Korunní

Dáma se slunečníkem, olej na dřevěné desce, 31,5x15,5 cm, nesignováno, na rámu štítek A. LARSEN