vyvolávací cena: 9 000 CZK

18. LARSEN A.

Dáma se slunečníkem, olej na dřevěné desce, 31,5x15,5 cm, nesignováno, na rámu štítek A. LARSEN

Prodejce Aukční dům Korunní