Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#18
LARSEN A.
#18
LARSEN A.
570 zobrazení
9 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
Aukční katalog
Prodejce
Aukční dům Korunní
Dáma se slunečníkem, olej na dřevěné desce, 31,5x15,5 cm, nesignováno, na rámu štítek A. LARSEN
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript