prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. ČERNÝ Miroslav

Rodinná idyla, olej na plátně, 55x63 cm, sign. LD, datováno 1957

Prodejce Aukční dům Korunní

1****9 1 100 CZK 29. 09. 2020 19:11:59
3****3 1 000 CZK 29. 09. 2020 19:11:47