prodáno za: 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

15. KATZ Josef

Karmelitská ulice s chrámem sv. Mikuláše, tempera na kartonu, 66x48 cm, sign. PD Jos. Katz, datováno, zaskleno

Prodejce Aukční dům Korunní

1****0 500 CZK 29. 09. 2020 19:11:07