prodáno za: 18 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

13. MANE-KATZ Emannuel (1894 - 1962)

Holčička v růžových šatech, olej na plátně, 21,2x17,3 cm, sign. LD Mané-Katz 30

3****1 18 000 CZK 29. 09. 2020 19:10:33
1****9 17 000 CZK 29. 09. 2020 19:10:21