#13

MANE-KATZ Emannuel (1894 - 1962)

#13

6 limitů
927 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
29. 9. 2020 19:00
11. eAukce
11. eAukce

Holčička v růžových šatech, olej na plátně, 21,2x17,3 cm, sign. LD Mané-Katz 30