prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

12. KOŠVANEC Vlastimil (1887 - 1961)

Dívka s amforou (Benátčanka), olej na překližce, 100x70 cm, sign. PD V. KOŠVANEC, nerámováno. Dle informace majitele zakoupeno na absolventské výstavě (a po návratu z Itálie)

7****5 80 000 CZK 29. 09. 2020 19:10:05
8****1 75 000 CZK 29. 09. 2020 19:10:05
7****5 70 000 CZK 29. 09. 2020 19:09:51