prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

10. MACOUN Gustav (1892 - 1934)

Na Uhelném trhu, olej na kartonu, 49,5x55 cm, sign LD G. MACOUN, dekorativně rámováno

1****6 28 000 CZK 29. 09. 2020 19:09:14