aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s šálkem, nožem a citrony, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra Schmidt 1944,..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zítiší s hrozny, jablky a švestkami, pastel na kartonu, 27x37 cm, sign. LD Jindra schmidt 1944,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

Upřímně, barevný tisk na papíře, 26,5x19 cm (ve výřezu), sign. PD, autorský tisk

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Příjezd mága na dvůr císaře Rudolfa, serigrafie na papíře, 17,5x12 cm (ve výřezu), sign. PD

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Valdštejnovo náměstí v Jičíně, akvarel na kartonu, 34x47 cm, sign. LD Jindřich Procházka 1937,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

PF 77, reliéfní otisk do pečetního vosku, tempera, propisovací tužka, 10,5x15 cm, sign. PN,..

aktuální cena:
3 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Keramický talíř se secesní kresbou dívek, průměr 38 cm, zadu popsáno C. K. odbor. Škola keram v..

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Cesta do vsi, olej na kartonu, 44,5x60 cm, sign. LD Ant. Hudeček, rámováno za sklem

aktuální cena:
26 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Pobřeží na Lopudu, olej na kartonu, 50x60 cm, sign LD J. Písecký Lopud 1930

aktuální cena:
11 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Na Uhelném trhu, olej na kartonu, 49,5x55 cm, sign LD G. MACOUN, dekorativně rámováno

aktuální cena:
28 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Zámek v Poděbradech, olen na kartonu, 46x74 cm, sign. PD L. Kuba, neobvyklá velikost, luxusní rám

aktuální cena:
22 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Dívka s amforou (Benátčanka), olej na překližce, 100x70 cm, sign. PD V. KOŠVANEC, nerámováno. Dle..

aktuální cena:
4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Holčička v růžových šatech, olej na plátně, 21,2x17,3 cm, sign. LD Mané-Katz 30

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 CZK

Dívka, litografie na papíře, 11x6,2 cm, rámováno, zaskleno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Karmelitská ulice s chrámem sv. Mikuláše, tempera na kartonu, 66x48 cm, sign. PD Jos. Katz,..

aktuální cena:
1 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kubistické zátiší, dřevoryt na papíře, 20x18,5 cm, sign PD Emil Filla, volný list

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Rodinná idyla, olej na plátně, 55x63 cm, sign. LD, datováno 1957

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Dáma se slunečníkem, olej na dřevěné desce, 31,5x15,5 cm, nesignováno, na rámu štítek A. LARSEN