Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#8
Dagmar Hejtmánková
(1943)
Karneval v Riu
#8
Dagmar Hejtmánková
(1943)
Karneval v Riu
555 zobrazení
70 000 Kč
Galerie ART Praha, spol. s r.o.
24. 11. 2019 13:30
Dagmar Hejtmánková
Prohlédnout autora
Podzimní aukce 2019
Aukční katalog
1997
olej/deska
80,5 x 100 cm
nesignováno
vzadu autorský štítek se signaturou; rámováno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript