aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
22 000 CZK

provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
19 000 CZK

z cyklu Edades de la Vida / Věky života; rámováno, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
120 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
7 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
58 000 CZK

vzadu štítek Výstava "Umělec", 2016; provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
70 000 CZK

vzadu autorský štítek se signaturou; rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
18 000 CZK

vzadu autorský popis; rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 000 CZK

rámováno, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 200 CZK

olep, pasparta, pod sklem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
95 000 CZK

vespodu značení odlitku IV/V; přiloženo písemné osvědčení o původu z rodiny B. Bendy; dřevěný sokl

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
173 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
450 000 CZK

PN datace; vzadu v kroužku č. 64; rámován

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
65 000 CZK

vzadu autorský popis a štítek; rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
55 000 CZK

vzadu značení odlitku III/V; přiloženo písemné osvědčení o původu z rodiny B. Bendy; mramorový sokl

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
120 000 CZK

expertiza PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno Ticho klášterní chodby. Sluneční paprsky..