konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
126
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 150 000 CZK

97. Jan Smetana

Věci v zahradě

technika olej, plátno
rozměr 73 x 100
rok 1989
signatura PD Smetana, na rubu popis rukou autora
rám autorská lišta
autor 1918-1998