datum aukce 02. 06. 2022 18:00
121
vyvolávací cena: 27 000 CZK

95. Vladislav Mirvald

Hráz pod oborou

technika olej na kartonu
rozměr 41,7 x 29,6
rok 1964
signatura sign., dat. na zadní straně
autor 1921 - 2003