konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
85
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 29 000 CZK

94. Alena Kučerová

Ležící figury

technika barevný tisk z perforovaného plechu
rozměr 48 x 62
rok 1970
signatura LD zkušební tisk,PD sign., dat.
autor 1935