datum aukce 02. 06. 2022 18:00
5
241
prodáno za: 47 000 CZK
vyvolávací cena: 35 000 CZK

82. Kamil Lhoták

Stroj č. 9 (Zásobník vody pro parní lokomotivu)

technika litografie, papír
rozměr 73,5 x 56,7
rok 1979
signatura PD Kamil Lhoták 79
provenience v soupisu díla pod číslem G449
autor 1912-1990

*****7 47 000 CZK 02. 06. 2022 18:33:33