technika | koláž |
rozměr | 34 x 38 |
rok | 1978 |
signatura | PD sign., dat. |
stav díla | na horním okraji utržené části, trhliny |
autor | 1929 - 1988 |
Bez názvu
technika | koláž |
rozměr | 34 x 38 |
rok | 1978 |
signatura | PD sign., dat. |
autor | 1929 - 1988 |