#72

Milan Hendrych
(1929 – 1988)

Bez názvu

Milan Hendrych
#72

Milan Hendrych
(1929 – 1988)

Bez názvu

Collage
139 zobrazení
1 500 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
2. 6. 2022 18:00

koláž
34 x 38
1978
PD sign., dat.
na horním okraji utržené části, trhliny
1929 - 1988

Bez názvu