konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
111
4
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 30 000 CZK

70. Jiří Kolář

Bez názvu

technika koláž
rozměr 88 x 37
rok 1966
signatura PD JK 66, na rubu autorem dodatečně signováno a datováno 1993
stav díla poškození na okrajích díla, odřeniny
autor 1914 - 2002