konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
109
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 55 000 CZK

57. Hugo Demartini

Ze série dvaceti strukturálních reliéfů

technika bombírovaný karton, tempera
rozměr 24 x 24
rok 1960
signatura nesignováno
rám autorská adjustáž
stav díla drobné odřeniny
provenience Provenience: Získáno přímo od autora
autor 1931-2010