konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
68
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 9 000 CZK

347. Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček

Český člověk

technika fotografie, papír
rozměr 45,5 x 34
rok 1991
signatura na rubu signováno
provenience lehce pomačkaný, na rubu flekatý papír