#336

Irina Ionesco
(1930)

Viktorka s Evičkou

Irina Ionesco
#336

Irina Ionesco
(1930)

Viktorka s Evičkou

Photography
402 zobrazení
19 000 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
2. 6. 2022 18:00

čb fotografie
22 x 14,5
1976
sign., dat. na zadní straně
1930

Viktorka s Evičkou