konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
118
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 19 000 CZK

336. Irina Ionesco

Viktorka s Evičkou

technika čb fotografie
rozměr 22 x 14,5
rok 1976
signatura sign., dat. na zadní straně
autor 1930