konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
104
4
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 59 000 CZK

302. Michal Škapa

Kód ulic 1

technika airbrush a akryl, plátno
rozměr 100 x 100
rok 2019
signatura na rubu Michal Škapa 2019
provenience vystaveno: Polis, Galerie U Betlémské kaple, 2020
autor 1978