#302

Michal Škapa
(1978)

Kód ulic 1

Michal Škapa
#302

Michal Škapa
(1978)

Kód ulic 1

Contemporary art
1 limit
369 zobrazení
59 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
Vyvolávací cena: 59 000 Kč
2. 6. 2022 18:00

airbrush a akryl, plátno
100 x 100
2019
na rubu Michal Škapa 2019
provenience
vystaveno: Polis, Galerie U Betlémské kaple, 2020
1978

Kód ulic 1

Michal Škapa se narodil 4. května 1978.

Jeho tvorba začala v oblasti kreativní grafiky a graffiti. Proslavil se pod různými writerskými přezdívkami, jako jsou 2Rock, Key a Tron. V roce 2000 se společně se Splashem a Romeem vydal do Spojených států, kde v New Yorku, centru graffiti, vytvořil několik panelů na newyorském metru a další práce.

Později se začal věnovat ateliérové tvorbě, vystavoval na světové výstavě Expo v Šanghaji a měl několik důležitých výstavních projektů v různých galeriích v Praze. Jeho tvorba zahrnuje různá média a formáty, od muralů a abstraktních maleb až po site-specific instalace a prostorové objekty. Je také zakladatelem sítotiskové dílny Analog!Bros a spolupracuje s labelem BiggBoss.