konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
65
7
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 5 000 CZK

297. Pasta Oner

A Film by QuentinTarantino

technika serigrafie
rozměr 50 x 35
rok 2015
signatura PD sign., dat., autorský tisk
autor 1979