konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
116
3
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 84 000 CZK

282. Magdalena Jetelová

Island projekt

technika kombinovaná technika, papír
rozměr 79 x 107
rám rámováno
autor 1946
signatura signováno na rubu