konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
116
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 150 000 CZK

281. Josef Žáček

6500 Kelvin

technika akryl na plátně
rozměr 120 x 90
rok 2021
signatura na rubu sign.dat.
autor 1951