technika | lept |
rozměr | 58 x 100 |
rok | 1978 |
signatura | sign.dat.čísl.18/55 |
stav díla | V papíru tiskem vzniklé vady, na horním zadním okraji zbytky a stopy lepící pásky |
autor | 1933 - 2017 |
Feder Spending, 2. State
technika | lept |
rozměr | 58 x 100 |
rok | 1978 |
autor | 1933 - 2017 |