#263

James Rosenquist
(1933)

Feder Spending, 2. State

James Rosenquist
#263

James Rosenquist
(1933)

Feder Spending, 2. State

World graphics
104 zobrazení
10 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
2. 6. 2022 18:00

lept
58 x 100
1978
sign.dat.čísl.18/55
V papíru tiskem vzniklé vady, na horním zadním okraji zbytky a stopy lepící pásky
1933 - 2017

Feder Spending, 2. State