konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
97
10
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 80 000 CZK

259. Zdeněk Sýkora

Barevná struktura

technika serigrafie
rozměr 70 x 70
rok 1967/2009
signatura UD sign.dat.,č. 36 /55
autor 1920 - 2011