datum aukce 02. 06. 2022 18:00
394
prodáno za: 160 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

252. Milan Grygar

Bez názvu

technika akryl na plátně
rozměr 30 x 20
rok 2007
signatura na rubu na blind rámu sign., dat.
autor 1926

*****8 160 000 CZK 02. 06. 2022 19:41:09
*****6 155 000 CZK 02. 06. 2022 19:41:07
*****8 150 000 CZK 02. 06. 2022 19:41:00
*****6 145 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:58
*****8 140 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:56
*****6 135 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:48
*****8 130 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:42
*****6 125 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:41
*****8 120 000 CZK 02. 06. 2022 19:40:34