datum aukce 02. 06. 2022 18:00
2
264
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

243. Stanislav Kolíbal

Bez názvu

technika serigrafie
rozměr 60 x 60
rok 2005
signatura sign.dat.čísl.74/130
provenience Z alba 11 from Middle Europe
autor 1925

*****9 22 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:58
*****0 21 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:57
*****9 20 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:51
*****0 19 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:50
*****9 18 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:44
*****7 17 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:43
*****9 16 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:42
*****7 15 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:41
*****9 14 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:40
*****7 13 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:39
*****9 12 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:39
*****7 11 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:38
*****9 10 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:37
*****7 9 800 CZK 02. 06. 2022 19:34:36
*****9 9 600 CZK 02. 06. 2022 19:34:36
*****4 9 400 CZK 02. 06. 2022 19:34:36
*****0 9 200 CZK 02. 06. 2022 19:34:35
*****7 9 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:35
*****9 8 800 CZK 02. 06. 2022 19:34:34
*****7 8 600 CZK 02. 06. 2022 19:34:33
*****9 8 400 CZK 02. 06. 2022 19:34:32
*****7 8 200 CZK 02. 06. 2022 19:34:31
*****0 8 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:30
*****5 7 800 CZK 02. 06. 2022 19:34:30
*****9 7 600 CZK 02. 06. 2022 19:34:30
*****7 7 400 CZK 02. 06. 2022 19:34:29
*****0 7 200 CZK 02. 06. 2022 19:34:29
*****9 7 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:28
*****7 6 800 CZK 02. 06. 2022 19:34:28
*****0 6 600 CZK 02. 06. 2022 19:34:27
*****7 6 400 CZK 02. 06. 2022 19:34:27
*****9 6 200 CZK 02. 06. 2022 19:34:26
*****0 6 000 CZK 02. 06. 2022 19:34:26
*****7 5 800 CZK 02. 06. 2022 19:34:25
*****0 5 600 CZK 02. 06. 2022 19:34:25
*****9 5 400 CZK 02. 06. 2022 19:34:24
*****7 5 200 CZK 02. 06. 2022 19:34:21