konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
121
6
aktuální cena: 48 000 CZK
vyvolávací cena: 48 000 CZK

153. Miloslav Chlupáč

Ležící

technika bronz
rozměr 22 x 47 x 11
signatura na rubu značeno autorskou značkou M, číslo odlitku 4/5
provenience Z rodiny autora, potvrzení pravosti přiloženo
autor 1920 - 2008