konec limitování 02. 06. 2022 17:00
datum aukce 02. 06. 2022 18:00
55
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 19 000 CZK

104. Josef Hampl

Dialog s perforáží

technika kresba tužkou a perforáž
rozměr 103 x 73
rok 1980
signatura DU sign.dat.
autor 1932 - 2019